INFORMACJE

PASE wraca nad morze

Fakt, że wracamy z XVIII Konferencją PASE nad morze, to jasny głos członków Akademii. Przez lata Konferencje Naukowe PASE kojarzone były z Sopotem, dlatego postanowiliśmy wrócić do tego miejsca.

Zarówno my jak i Państwo z pewnością cieszycie się z powrotu tego formatu wydarzenia, którego organizacja okazała się niemożliwa w okresie 2 ostatnich lat, z powodu pandemii COViD-19. Każdy z wykładowców poprowadzi 1,5 h prelekcję, podczas której zagłębi się w szczegóły swojego tematu, a uczestnicy będą mogli wybrać najbardziej interesujące ich zagadnienia podczas dwóch dni konferencji.

System weryfikacji Członków PASE sprawia, że Akademia zrzesza elitę stomatologów polskich. Jednocześnie stale powiększa się grono członków zarówno Wspierających jak i Aktywnych naszego stowarzyszenia, co może świadczyć o jego ugruntowaniu w świadomości lekarzy stomatologów, jako pierwszego, niezależnego i kojarzonego przede wszystkim z wysoką jakością Stowarzyszenia.

Język

Oficjalnym językiem Konferencji jest angielski. Wystąpienia zagranicznych Wykładowców będą tłumaczone symultanicznie na język polski, warsztaty będą tłumaczone konsekutywnie. Istnieje możliwość zorganizowania tłumaczenia Konferencji oraz Sesji na dowolny język.

Miejsce

KONFERENCJA I WYKŁADY: Sheraton Sopot Hotel

Rejestracja

Warunkiem rejestracji jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego i wpłacenie należności za Konferencję i wybrane wykłady – tylko wpłata gwarantuje miejsce na kursie.

 

Konto bankowe

Bank Millennium  SA
14 1160 2202 0000 0003 5302 9045
Stowarzyszenie PASE, Ul. Śniegockiej 8/103, 00-430 Warszawa.
Faktury Vat wystawiane są na podstawie wniesionej opłaty.

Organizator

Organizatorem Konferencji jest Polska Akademia Stomatologii Estetycznej

Punkty Edukacyjne

Konferencja została zgłoszona do Izby Lekarskiej i jej uczestnikom naliczone zostaną punkty edukacyjne.